Увага!
При збиранні меблів використовуйте схеми збирання;
Не докладайте надмірних зусиль при збиранні (зкручуванні та/або зтягуванні) окремих частин виробу;
Перед встановленням ламелей потрібно виставити діагональ корпусу.
Важливо!
Відтінок кольорів різних партій (під партією меблів мається на увазі меблі, що фарбуються в різні дні)- може відрізнятись. Це є технологічною властивістю виробничого процесу і не є браком. Просимо враховувати цю особливість при доукомплектуванні меблів.
Загальні умови по експлуатації (зберіганню) та догляду за меблями з деревини.
Термін
Термін, протягом якого меблі зберігають красу і справність, значно залежить від умов їх експлуатації. Перед експлуатацією виробів Покупець зобов’язаний уважно ознайомитися з інструкцією по догляду. Порушення правил експлуатації меблів позбавляє Покупця права на гарантійне обслуговування.
Гарантія
Меблева фабрика гарантує надійну експлуатацію меблів протягом 12 місяців з дня придбання, при використанні їх в житлових приміщеннях, та дотриманні всіх вищевказаних пунктів.
Гарантія діє тільки при наявності етикетки!!!
Особливості експлуатації меблів для сидіння і лежання.
Меблі для сидіння та лежання (крісла, стільці, табурети, диван ліжка, тощо) функціонально призначені тільки для сидіння і лежання, відповідно. Не рекомендується ставати ногами на вироби, сидіти на бильцях та огорожах (на дитячих ліжках). Щоб уникнути нещасних випадків і пошкодження куплених вами меблів не дозволяйте дітям стрибати на ліжку. Щоб уникнути поламання при експлуатації, рекомендується спинку ліжка (крім дитячих) прикладати до стіни або іншій плоскій вертикальній опорі.
Світло
Не допускайте прямого впливу сонячних променів на меблеві вироби. Тривалий прямий вплив світла на деякі ділянки може викликати зниження їх хроматичних характеристик в порівнянні з іншими ділянками, які менше піддавалися випромінюванню (плями, відмінність різних ділянок за кольором та структурою). Через певний період часу колір, та структура деяких ділянок виробу можуть змінюватися, це є абсолютно природним і тому не може вважатися низькою якістю меблевого виробу.
Температура
Довгостроковий вплив тепла або холоду, а також раптові перепади температури, можуть серйозно пошкодити меблевий виріб або його частини. Меблеві вироби не повинні бути розташовані менш, ніж 1м від джерел тепла. Рекомендована температура повітря при зберіганні та (або) експлуатації — 10°С /+ 35°С Не допускайте попадання на меблеві вироби гарячих предметів (праски, посуд з окропом і т.п.) або тривалої дії нагрівання.
Вологість.
Рекомендована відносна вологість місцезнаходження меблевого виробу 40% -70%. Не слід підтримувати протягом тривалого часу умов крайньої вологості або сухості в приміщенні, а тим більше — їх періодичної зміни. Тим не менше, якщо ви створили такі умови, то рекомендується часто провітрювати приміщення і, у міру можливості, користуватися осушувачами або зволожувачами повітря для нормалізації вологості. Завжди тримайте поверхні меблів в повній сухості. Поверхні деталей меблів слід протирати сухою м’якою тканиною (фланеллю, сукно, плюш, міткаль).
Агресивні середовища та абразивні матеріали.
Ні в якому разі не допускайте впливу на меблеві вироби агресивних рідин (кислот, лугів, розчинників і т.п.). Подібні речовини та сполуки є хімічно активними — реакція з ними спричинить негативні наслідки для вашого майна і навіть здоров’я. Також слід пам’ятати, що деякі специфічні миючі (чистячі) засоби можуть містити високу концентрацію агресивних хімічних речовин і (або) абразивні склади. Застосування подібних миючих засобів неприпустимо!